Inventore voluptates velit totam ipsa tenetur

Toplu Mail hizmetleri

Alvagen yazılım olarak kendi geliştirdiği yazılım ve mail serwer sistemleri ile uluslararası US CAN SPAM act yasalarına ve 6563 nolu yeni elektronik ticaretin düzenlenmesi hakkında kanuna uygun altyapı ile toplu mail gönderimi sunulmaktadır ayrıca datalarınız veri güvenliği sözleşmemiz ile güvence altında olur .

Nemo quaerat nam beatae iusto minima vel

Donanım-Server Hizmetleri

Alvagen yazılım donanım ve serwer hizmetlerinde sertifikalı çalışanları ile profesyonel destek vermekte serwer bakımı aylık bilgisayarların bakımı ve danışmanlık hizmetleri ve network konusunda başarıları ile siz değerli müşterilerimize destek ve hizmet vermekte .

Ducimus ipsam error fugiat harum recusandae

NetworkThrust HOTSPOT

Otel / Yurt / Kafe tarzı yerlerde internet erişimi ve bu kullanıcıların yasa gereği gerekli loglarının tutulması için hali hazırdakullanılan değişik marka acces point ve modemlerin bir adım önüne geçiyor .

Nisi officia adipisci molestiae aliquam

Siber Güvenlik Hizmetleri

T.S.E ye bağlı siber güvenlik uzmanı sertifikasına sahip profesyonel mesai arkadşlarımız tarafından geliştirilmiş NetworkThrustRadıusManager yazılımı ile tüm bilgilerinizi güven altına alır deneyimli konusunda uzman çözüm odaklı ve global ağın bir parçası olarak en iyi ve en hızlı çözüme odaklaıyoruz.