Service Image
Service Image
Service Image
Service Image
Service Image
Service Image
Feature Image
E-ticaret

Elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret, 1995 yılından sonra İnternet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır.

  • Sizin için hazırladığımız Eticaret temalarından dilediğinizi seçerek sanal mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
  • Akıllı Eticaret Paketleri ile sanal mağazanızın yönetim süreçleri hem hızlı, hem de çok kolay! Sanal satış sitenizi yönetirken zamandan kazanın.
  • Kullanıcı dostu kolay kullanım özellikleri.
Optik Programı, E-Ticaret, Web Tasarım Çözüm Merkezi.
Siber Güvenlik

T.S.E ' ye bağlı Siber Güvenlik Uzmanı sertifikasına sahip profesyonel mesai arkadaşlarımız tarafından geliştirilmiş NetworkThrust Radius manager Yazılımı ile tüm bilgileriniz güven altına alır..

Günümüzde İnternet kullanımının yaygınlaşması ile siber saldırılar artış göstermiştir. Bu siber saldırılardan korunmak için tek yapmanız gereken firmamıza başvurmak ve tüm bu tehditleri ortadan nasıl kaldırdığımızı izlemektir..

Siber Saldırılardan korunmak için vakit kaybetmeyin çünkü 1 kez saldırıya uğramak sizin ilerlemenizi, büyümenizi veya gelecekte planladığınız tüm projelerinizi etkileyecektir.