NetworkThrust HOTSPOT

Post Image

Otel / Yurt / Kafe tarzı yerlerde internet erişimi ve bu kullanıcıların yasa gereği loglarının tutulması için hali hazırda kullanılan değişik marka access point ve modemlerin bir adım ile öne geçiyor. İş Sağlığı ve Güvenliğini kısaca tanımlamak istersek ; İşyerlerinde, işlerin yürütülmesi çeşitli nedenlerden kaynaklanan sağlığa zararlı durumlardan korunmak amacı ile yapılan sistemli ve bilimsel çalışmalar olarak açıklayabiliriz.

Bu sistemli ve bilimsel çalışmalar işletme sahanızda İş Güvenliği Uzmanları,İşyeri Hekimleri ve Diğer Sağlık Personellerinin koordineli araştırmaları ve değerlendirmeleri sonucunda ortaya çıkan bulguların harmanlanarak önem sırasına yerleştirilmesidir. Kısaca bu adıma da Risk Değerlendirmesi diyebiliriz.

Araştırmaların sonucunda oluşan risk değerlendirmesi sonucunda, İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hekimleri işletmeniz için gerekli İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerini hazırlayarak, çalışanlarınızın işletmeniz içerisinde güvenlik ve sağlık kurallarına uyarak güvenle çalışmaları için var güçleri ile çalışırlar.

2 Yorum

  • Author Avatar
    Feyzullah Albayrak
    17 mart 2015 - 11:23
  • Author Avatar
    Yasin Kurt
    19 mart 2015 - 11:23

Yorum Yap